אודות מכון שי

זהו. החלטת לפרגן לעצמך. הפעם את רוצה לצאת ללמוד משהו שייתן לך לא רק מקצוע, אלא משהו לנשמה. מטבע היותך אמא שרגילה לתת ולהשקיע, את רוצה ללמוד דבר שיאפשר לך לבטא את כוח הנתינה העצום שלך, ולסייע לאנשים שמרגישים כאב, חולשה וקושי.

נו, מה הלאה? איך תדעי לבחור מה ללמוד? ההיצע עצום, ההצעות מגיעות מכל הכיוונים, מה לבחור? במה להשקיע?

מאות נשים מחליטות כל שנה להשקיע בלימודי מקצוע שייתן להם גם סיפוק רוחני. על מנת לחסוך התלבטויות ולהשקיע את זמנן וכספן במקום הנכון הן פונות למכון שי.

במכון שי טרם ההרשמה מתבצעת התאמה מקצועית הבודקת ממה נובע הצורך ללמוד, מהי מטרת הלימודים ובכך מתאימים את המקצוע לתלמידה ולא את התלמידה למקצוע.

אנו במכון שי דואגים שתרגישי כמו בת יחידה. שתהיי מרוצה לאורך כל השנה ותדעי שיש לך כתובת לכל תהייה, התלבטות, וספק. וכהוכחה לכך, 60% מבוגרות המכון חוזרות ללימודים נוספים במכון. הרמה המקצועית הגבוהה והמוקפדת והאווירה הייחודית גורמים לתלמידות להרגיש חלק ממשפחה ייחודית ואהובה.

שיינדי אייזנבך ph.d, מנהלת המכון, מתמקדת בתמיכה לאורך זמן בתלמידות ובבוגרות תוך כדי הכוונה וליווי עד ליישום המוצלח בס”ד.

שיינדי בעלת ותק של 20 שנה באבחון וטיפול במחלות פיזיות ובעיות רגשיות, וניסיון בן 17 שנים בהכשרת מטפלות ברפואה משלימה בשיתוף צוות מורות מובחר ורב ניסיון בדיסציפלינות הרפואיות השונות.

במכון שי אנו מקפידים על רמה רוחנית מסוננת וגבוהה ביותר, עם מורות (נשים חרדיות בלבד!) ותלמידות שעוברות מיון והתאמה, על מנת לשמור על אווירה חרדית טהורה, שמתאימה לנשים ובנות שלא מוכנות להתפשר על הכי הכי מבחינה רוחנית. חומרי הלימודים מבוקרים בקפידה, ומתאימים לעלות על שולחן מלכים. כל שאלה שמתעוררת מופנית לעיון לרבני המכון, מו”צים חשובים מהעדה החרדית.

השיעורים מועברים בטכניקות מתקדמות מלווים בסיכומים וחומר עזר מקצועי לשביעות רצונן של התלמידות. לרשות הנשים עומדת ספרייה מקצועית עם ספרים נבחרים בתחומים הנלמדים. בין בוגרות מכון שי ניתן למנות מטפלות ידועות שם בירושלים, ביתר, בית שמש, בני ברק, אשדוד, קרית ספר, אופקים, אלעד, חזון יחזקאל וצפת.

הקורסים מוכרים לגמולים ולשנת השבתון ע”י סמינר ‘עלי באר’ בירושלים, וע”י סמינר ‘שרנסקי’ בביתר עילית.

בואי לקבל ולהעניק איכות חיים חדשה!!

שלך, שינדי

לכל הקורסים שלנו במכון שי

מתעניינת בלימודים?

צרי קשר עוד היום!​