האם תפרוץ מלחמה באוקראינה?

בעוד פעמי מלחמה נשמעים במרץ בעולם, וזה מרגש ומרטיט:

‘בשביעית מלחמות… במוצאי שביעית בן דוד בא’. ויש גם גמרא בירושלמי במסכת ברכות שאומרת, שהמשיח יתגלה כבר בשביעית, בתוך תהליך המלחמות, וזה יהיה חלק מהאתחלתא דגאולה.

קיבלתי בשבוע האחרון הרבה תגובות על מה שכתבתי, על המלחמה המסתמנת (אולי) בפתח. 

  • הי, זה עתידות וזה אסור
  • אמרת שאת לא בעניין עתידות, אז מה?
  • מאיפה את בטוחה שתפרוץ מלחמה? אולי לא?
  • זה מרתק, התחזיות הללו. תמשיכי להביא עוד.
  • מה את שמחה כל כך שתהיה מלחמה? את יודעת כמה יהודים נמצאים שם?
  •  תקשיבי, את מפחידה אותי עם התחזיות הללו.

אז באמת הגיע הזמן לדבר על העניין הזה של עתידות. האם? ומותר או אסור? ושאר ירקות.

בואי נבדיל קודם בין עובדי כוכבים לבין חוזים בכוכבים.

עובדי כוכבים ומזלות, הם אלה שמאמינים שבשמש, ירח או כל כוכב אחר יש כוח עצמאי, והוא יכול ‘להעניש’ או להיפך. על כן צריך להקריב לו קורבנות, לרצות אותו, על מנת שלא יתייחס אל האדם בצורה קשה. זו עבודת כוכבים ובעצם עבודה זרה.

 

חוזים בכוכבים, יודעים שבורא העולם הוא מקור ההשפעות והוא מנהיג את הבריאה דרך סיבובי הכוכבים. הם יודעים לראות במפת לידה של אדם את השפעת הכוכבים ואת העתיד להיות עמו לפי התנועות העתידיות. 

החכמה הזו, של לחזות בתנועת הכוכבים העתידיים את העתיד לקרות לאדם ביום נתון, אבדה היום. אין היום ‘חוזים בכוכבים’ שיש להם את הידע שהיה פעם.

 

שימי לב, למצודות דוד מדהים בספר דניאל, פרק ב’ ב’, בפסוק המתאר את נבוכדנצר שמזמן את כל חכמיו שיגידו לו את חלומו ששכח:

“ולכשדים. הם חכמי המזלות, יודעים מה מהעתידות של מי אשר ידעו עת מולדו והמה ידעו עת מולד נבוכדנצר ויוכלו גם הם לדעת את חלומו”

לא רק עתידות הם ידעו, הכשדיים, אלא גם חלומות של אנשים. (לא שזה עזר להם, כי את חלומו של נבוכדנצר לא הצליחו לדעת). נו, איפה הידע הזה היום? איננו.

 

אז פחות רלוונטי אם מותר או אסור, שזה אגב פולמוס לא קטן בין הראשונים שהתדיינו בזה הרבה. (הרמב”ם, הרמב”ן, הרשב”ם, אבן עזרא ועוד) כי מה שאנו עושים היום, זה משהו שדומה לתחזית מזג אוויר.

אנו בודקים את הפוטנציאל של אדם או מדינה, ואומרים שלאור הניסיון בעבר, יש עכשיו הזדמנות לדבר זה או אחר. ואתן כמה דוגמאות.

דוגמה ראשונה, מפת המעברים על אוקראינה ביום כ”א אדר א’ תשפ”ב, זמן שלפי הסימנים רוסיה כבר מתכננת להיות בעיצומה של מתקפה שם.

אם הבית השלישי מסמל את שכנותיה של אוקראינה, והוא כרגע ‘מותקף’ על ידי כוכבים רבים. ולא כולם עם השפעה מאד קלה…. האם אני יודעת במאה אחוז ששכנותיה של אוקראינה אכן יתקפו אותה?

לא.

אני רואה את ‘משב הרוח’, את האנרגיה, את הפוטנציאל, ואני אומרת – וואו, אוקראינה חשה היטב את שכנותיה. אולי היא חוששת מהם? אולי היא מתכוננת להתגונן או לתקוף או להיכנע?

אין לי מושג. אבל ברור לי שהם תופסים את מלוא תשומת הלב שלה. מאיפה אני יודעת? אני רואה עתידות? לא. אני פשוט עושה 1+1 ומקבלת 2. ולכן, תמיד אשתמש במילה ‘פוטנציאל’ ו’יתכן’ ו’הזדמנות’.

כי מה שהמדינה תעשה בפועל, תלוי בבחירה שלה. 

מפת אזור המריבה, מתוך אתר ‘כי לה’ המלוכה’:

דוגמה נוספת: אני עובדת עם רווקה מתבגרת, נניח בת 32. בודקת מעברים עכשוויים על מפת הלידה, ומגלה ששבתאי נכנס לה עכשיו בבית 7, הבית שמסמל זוגיות ונישואין.

 

שבתאי ישב לה שם כשנתיים פלוס מינוס. וזה מהווה בשבילה הזדמנות לבנות את ביתה בצורה יציבה. האם אני יודעת בברור שהיא הולכת להתחתן בתקופה הקרובה?

לא. ממש לא. שבתאי נכנס לנו לבית 7 אחת ל 28 שנים. האם אנחנו מתחתנים אחת ל 28 שנים? (ה’ ישמור) אבל ברור לי, שזו תקופה עם הזדמנויות רבות שכדאי לה לא לפספס.

 

אז ברור שבשיחה איתה אקדיש כוח וזמן כדי לשכנע אותה לשנות פרדיגמות, מחשבות מעוותות, דעות קדומות, ועוד מהסוג הזה, ולהיות ערנית להזדמנויות חדשות. לא לפספס את הפוטנציאל של התקופה.

מאמרים נוספים

האם ההורוסקופ אמיתי?

האם ההורוסקופ אמיתי? הצצה אסטרולוגית בא תשפ”ב את אוהבת להציץ איתי כל שבוע במתרחש בשמים? אני שמחה ממש. תמיד יש את אלה שיפהקו ויגידו: מה

קרא עוד

כבר רבת עם מישהו השבוע?

כבר רבת עם מישהו השבוע? הצצה אסטרולוגית שמות תשפ”ב מי הילד המתוק שלך? ומי הילד הממורמר? ומי המרצה? ומי השתלטן? מה, אין לך עדיין אחד

קרא עוד

מי מפחד להתארס?

מי מפחד להתארס? שלום לך יקרה, חייבת לשתף אותך בצירוף מקרים נדיר שקרה לי השבוע: ביום ראשון בצהריים, נפגשתי עם אמא שרצתה לקבל הכוונה, איך

קרא עוד

את מגיעה להישגים בקלות?

את מגיעה להישגים בקלות? את מכירה את אנשים האלה, שנולדו עם ‘כפית זהב בפה’? נראה שהכל הולך להם בקלות. הם נולדו למשפחות הנכונות, בזמן הנכון,

קרא עוד

רוצה לדעת עוד על לימודי אסטרולוגיה יהודית?

שיינדי אייזנבך / חזון איש 26 רמת שלמה ירושלים / 02-5710188  /  0533130123  /  machonshay@gmail.com  / www.machonshay.co.il