מפת לידה של מדינה ב'

 

 

הכוכבים במפת לידה של מדינה מספרים על מהותה. אבל לא פחות חשוב, באיזה בית ממוקם כל כוכב. לא הרי יופיטר המסמל את אמונות המדינה והעם כשהוא נמצא בבית 4 הרגיש, כיופיטר הנמצא בבית 9 המחפש, או בבית 6 הקפדן.

הבתים מסמלים לנו את תחומי החיים של העם, ואת מה שמתרחש בכל זמן נתון בתחומים אלה.

 

במאמר המשך זה נסקור בקצרה את תחומי החיים של הבתים במפת מדינה.

בית 1 מסמל את תדמית המדינה בעיני אזרחיה ובעיני העולם. בנוסף, מיוצגים בבית 1 ענייני הפנים של המדינה.

בית 2 מסמל את משאבי הטבע של המדינה. הבנקים. הבורסה, ההון העצמי, הכישרונות הקיימים במדינה. וגם את היכולת של המדינה לייצר רווחים או מוצרים ברי קיימא דרך התעשייה והמסחר הפנימיים. כוכבים בבית 2 מראים על עיסוק בנושאים פיננסיים וכל מה שקשור במערכת הכספים של המדינה.

בית 3 מייצג את מערכת התחבורה של המדינה, כולל תחבורה ציבורית כמו אוטובוסים ומטוסים, ואת מערכת הכבישים. נושא התקשורת גם נמצא בבית 3 וזה כולל את כלל אמצעי התקשורת השונים: מערכת הטלפונים, רדיו, עיתונות, אינטרנט וכל הדרכים להפצת מידע. בית 3 גם אחראי על החינוך לגיל הצעיר (בתי ספר יסודיים). כוכבים בבית 3 מצביעים על תשומת לב המופנית לנושאים אלה במדינה. נושא חשוב נוסף הנכלל בבית 3 הוא יחסים עם המדינות השכנות.

בית 4 מייצג את התוצרת החקלאית של המדינה, כמו גם את העיסוק בנושאי החקלאות ומזג האוויר כפי שהם מושפעים על פי הכוכבים בבית. בבית 4 נכללים גם אוצרות הטבע. כוכבים בבית 4 את תחושת הפטריוטיות ושייכות למדינה. 

בית 5 מייצג את כלל עיסוקי הפנאי והיצירתיות של המדינה. בית 5 מייצג פריון וילודה, ואת האגו, הכבוד העצמי של המדינה.

בית 6 מייצג את מצב הבריאות של המדינה, קופות החולים ובתי החולים. כמו כן, בית 6 מייצג את השירות הניתן לתושבים, שיפור תשתיות ותשומת לב לנושאי עבודה. ההסתדרות ושאר ועדי העובדים, לרבות יחסי עובדים ומעבידים, נמצאים גם הם בבית 6.

בית 7 מייצג את מערכות היחסים עם מדינות אחרות כמו את נושאי שלום ומלחמה. כוכבים בבית 7 יכולים להראות על מחלוקות בינלאומיות או פריחה בזירה הבינלאומית. ההרמוניה הפנימית בין תושבי המדינה גם היא מיוצגת בבית 7 (דוגמת  היקף הנישואין והגירושין).

בית 8 מייצג את שיעור התמותה והסיבות למוות. כוכבים בבית 8 מייצגים יחסים פיננסיים עם מדינות אחרות ומהפכים עמוקים וגורליים ביחסים עם מדינות אחרות ובתודעה הרגשית של תושבי המדינה. בנוסף, כוכבים בבית 8 מייצגים את הכספים וההלוואות שהמדינה מקבלת. 

בית 9 מייצג מסחר בינלאומי של המדינה, וצי הספינות והמטוסים שלה. בבית 9 נמצאות גם כל הדתות הממוסדות, מוסדות ההשכלה הגבוהה ומערכת המשפט. כוכבים בבית 9 יצביעו על הכיוון שעליו יושם דגש. לדוגמה, מרקורי מכוון יותר לנושא של השכלה גבוהה, יופיטר לדת, ונוס לחוק ולהרמוניה או דיסהרמוניה במסחר חוץ ועוד.

בית 10 מייצג את מוסדות השלטון של המדינה כמו הממשלה וראשי המדינה וגם את האנשים העשירים והמשפיעים ביותר או האצולה של המדינה. המוניטין של המדינה מיוצג אף הוא בבית 10. כוכבים בבית 10 מראים על יציבות או אי יציבות השלטון. אם הזוויות חיוביות הרי שהממשלה חזקה ומנהיגה היטב, ואם לא, אפשר לראות אי-יציבות שלטונית.

בית 11 מייצג את בית הנבחרים, ארגוני התנדבות, עיריות, קהילות, מוסדות, מפלגות וחסידויות. כוכבים בזוויות טובות בבית 11 מראים על התקדמות רבה בתחומים שונים של שירות לציבור וחקיקה, בעוד כוכבים בקרינות קשות מראים על קשיים וחיכוכים רבים בנושאים אלו.

בית 12 מייצג את בריאות הנפש של המדינה והעם.  בנוסף, מיוצגים שם ארגוני הפשע המאורגן ופשע בכלל – לרבות כליאה של פושעים – בתי חולים, מעשי רמייה בהיקפים גדולים, ואויבים פנימיים – כל האלמנטים בחברה שמעשיהם מזיקים למדינה.

נמשיך לבחון את מפת הלידה של מדינת ישראל, שהוקמה בה’ אייר, תש”ח:

השמש נמצאת בבית 8. מה שמספר לנו שהמדינה קמה על כספים של אחרים. אם כספי השילומים הגרמניים, ובהמשך כספי המענקים והערובות הביטחוניות של ארה”ב. 

שמש בבית 8 המייצג את המוות במדינה, מספרת לנו על תוחלת חיים גבוהה יחסית, ועל חשיבות החיים במדינה, והמשקל שנותנים – לפחות כפי שראשי המדינה מצהירים – לחיי אדם.

בית 10 המייצג את ראשי המדינה, מכיל כוכבים לא פשוטים בכלל. זה מספר לנו על התחלופה הגבוהה של ראשים ומנהיגים, ועל שלטון שעל פי רוב מוחלף עוד באמצע הקדנציה. 

הירח שנמצא גם הוא בבית 10 מצביע על הגישה הרגשית של העם לשלטון, והמעורבות הרגשית הגבוהה בנושאים אלה. 

מרס הלוחמני והתוקף נמצא בבית 11.

מה לדעתך זה מספר לנו?

מאמרים נוספים

האם ההורוסקופ אמיתי?

האם ההורוסקופ אמיתי? הצצה אסטרולוגית בא תשפ”ב את אוהבת להציץ איתי כל שבוע במתרחש בשמים? אני שמחה ממש. תמיד יש את אלה שיפהקו ויגידו: מה

קרא עוד

כבר רבת עם מישהו השבוע?

כבר רבת עם מישהו השבוע? הצצה אסטרולוגית שמות תשפ”ב מי הילד המתוק שלך? ומי הילד הממורמר? ומי המרצה? ומי השתלטן? מה, אין לך עדיין אחד

קרא עוד

מי מפחד להתארס?

מי מפחד להתארס? שלום לך יקרה, חייבת לשתף אותך בצירוף מקרים נדיר שקרה לי השבוע: ביום ראשון בצהריים, נפגשתי עם אמא שרצתה לקבל הכוונה, איך

קרא עוד

את מגיעה להישגים בקלות?

את מגיעה להישגים בקלות? את מכירה את אנשים האלה, שנולדו עם ‘כפית זהב בפה’? נראה שהכל הולך להם בקלות. הם נולדו למשפחות הנכונות, בזמן הנכון,

קרא עוד

רוצה לדעת עוד על אסטרולוגיה?

שיינדי אייזנבך / חזון איש 26 רמת שלמה ירושלים / 02-5710188  /  0533130123  /  machonshay@gmail.com  / www.machonshay.co.il