לשבור גבולות בדרך להצלחה

לכל אחת מאיתנו וייתכן גם לך, יש משהו גדול שאינך מאמינה שתוכלי להשיג אי פעם. את אומרת לעצמך: זה מידי טוב… מידי מוצלח… מידי גדול. לא יכול להיות שאגיע לזה. יש אנשים שנולדו עם תנאים משופרים, והם יכולים להגיע לזה. אני לא.

את מביטה כרגע מתוך גבולות האמונה שלך על משהו שנמצא מעבר לגבולות אלה. כל עוד את מביטה מהמיקום הזה, זה ימשיך להיות בגדר ‘בלתי ניתן להשגה’ עבורך.

לכל אדם יש אמונה וביטחון שה’ יכול לתת לו כל טוב, ורוצה לתת לו כל מה שצריך. אבל, לכולנו יש גבול, עד היכן הוא באמת מאמין ש’גם זה יכול בורא העולם לתת לי’. ו’גם זה רוצה ה’ להעניק לי’.

יש לנו גבול וריטואלי שמציב מחסום בלתי נראה. מחסום שבא מתוך המודעות הכי פנימית ואומר: ‘זה’ גדול עליך. את ‘זה’ לא תוכל להשיג. אתה יכול להצליח עד גבול מסוים. מעבר לגבול הזה, אי אפשר.

הגבולות הללו משפיעים על כל פרט מהקטן ועד הגדול וקובעים עבורנו מה אפשרי ומה לא. אם משהו נמצא בקטגוריה של “בלתי אפשרי עבורנו” אז התוצאה היא: קפיאה וחוסר התקדמות. המחשבות, הרעיונות, המעשים, כל ההווי’ה שלנו ‘מתוכנתת’ לא להצליח. האנרגיה שלנו בכלל לא מתקרבת לשם, בגלל שההצלחה היא פנטזיה לא מציאותית עבורנו.

אנחנו יודעים את “המקום שלנו” ולמדנו להשלים עם הגבולות והמגבלות שלנו, וזה מה יש…”אני מי שאני ואני לא יכולה  להשתנות…כך זה יישאר.” זאת המחשבה של רוב האנשים.

אך החוק הפשוט בעולמנו הוא, ששום דבר אינו נשאר במקום.או שאת מתקדמת או שאת נסוגה. מה שלא צומח נובל. חוסר הסתגלות לשינוי, קפיאה מחשבתית וגבולות באמונה גורמים לנו לסגת אחורה ולא להתקדם.

אף אחד אינו מונע ממך הצלחה מלבד את עצמך, ואף אחד אינו יכול באמת לעזור לך להצליח מלבד עצמך.

הכל מתחיל ונגמר באמונות שלך.

הנה תרגיל שמיועד לעזור לנו לחצות ולהגדיל את גבולות האמונה בשפע האלוקי:

  1. חשבי לרגע על משהו שאינו מושג מבחינתך כרגע…שגדול עליך…
  2. עזבי לרגע את ההיגיון בצד, ודמייני שכבר יש לך את זה…פשוט דמייני שאת כבר שם, תחווי את זה משם… איך זה נראה? איך זה מרגיש להיות כבר שם? השתמשי בכל חמשת החושים שלך…
  3. פקחי את עיניך, חשבי על זה שוב והפעם אמרי לעצמך בנחרצות שזה בהחלט אפשרי עבורך…ואת ממש עכשיו כבר נמצאת בדרך לשם…את יכולה להרגיש את זה באינטואיציה שלך, בגוף שלך, בלב שלך…זה מתקרב… את תגיעי לשם…בעזרת השם!
  4. איך את מרגישה עכשיו?

מתעניינת בלימודים?

צרי קשר עוד היום!​

שיינדי אייזנבך / חזון איש 26 רמת שלמה ירושלים / 02-5710188  /  0533130123  /  machonshay@gmail.com  / www.machonshay.co.il

מקור תמונת <a href=”https://www.freepik.com/psd/logo”>Logo psd created by Vectorium – www.freepik.com</a>