הירשמי עכשיו לקורס ייעוץ נישואין

יש הרבה תוכניות להכשרה לייעוץ נישואין ומשפחה.

הקורס הזה הוא לא כמו כולם, משום שהוא מקיף את נושא הזוגיות, אישות, וקשר מזויות רבות וייחודיות:

  • מהזווית הפסיכולוגית – רגשית,
  • מהזווית התורנית,
  • מהזווית הרפואית,
  • ומהזווית הפרקטית מעשית.

החומר כולל בתוכו המון היבטים, גישות, רעיונות ופרקטיקה מתוך השטח ופותח את העיניים לכל מי שהנושא יקר לליבה.

ולמי הנושא לא יקר ללב?

הלימודים מיועדים לא רק למטפלות, יועצות, מדרכיות כלות ועוסקות בתחום. אלא לכל אשה שרוצה להעשיר את מאגר הידע שלה, לעצמה ולבני משפחתה. לאימהות לבנות נשואות שמעוניינות להבין יותר ולעזור. 

וזה מה שבוגרות הקורס אומרות עליו:

חני ש: למה אני צריכה להגיע לגיל ארבעים וחמש ולא לדעת את מה שלימדת בקורס הזה? איפה מדריכות הכלות? כואב לי על כל השני שלא ידעתי את הפסיכולוגיה של הריקוד הזוגי.

איילת כ: שיינדי, אני מציעה לך לעשות סדנאות קצרות לנשים צעירות. חבל על השנים שלהן, שלא תדענה דברים בסיסיים כאלה. (אחשוב על זה, איילת..)

נחמי ק: הגישה התורנית שלימדת ממש עשה לי סדר בראש. פתאום הבנתי שמה שלמדתי בקורסים קודמים לא היו מעוגנים בחז”ל. ממש לא. הגישה שלך כל כך שונה ממקומות אחרים. וזה הכי יהודי שרק יכול להיות.

תרצה פ: אהבתי את הגישה שלך לבן זוג אלים. השתמשתי בזה כבר כמה פעמים עם מטופלות שלי וזה עובד פלא. אין מאבקי כוח ואין הענשה סמויה. ולכן זה חייב לעבוד. 

בואי גם את לרכוש כלים מעשיים לחיי נישואין יפים ויציבים. 

הקורס מתחיל בעז”ה בחודש סיון תשפ”ב בימי רביעי בערב. 

לפרטים נוספים וסיליבוס >>>>>>>

מאמרים נוספים

האם הילד מופרע קשב? א’

האם הילד שלי מופרע קשב? בדור שלנו, של כל הרבה קשיי קשב וריכוז, חייבת לשתף אתכן עם הסיפור של יהודה: הסיפור של יהודה הוא סיפור

קרא עוד

רישום לקורס ייעוץ נישואין

הירשמי עכשיו לקורס ייעוץ נישואין יש הרבה תוכניות להכשרה לייעוץ נישואין ומשפחה. הקורס הזה הוא לא כמו כולם, משום שהוא מקיף את נושא הזוגיות, אישות,

קרא עוד

שידוכים…

שידוכים… בואו נדבר קצת על שידוכים וזוגיות. ישבתי עם אשה צעירה על מפות הלידה שלה ושל בעלה. צעירונת שבקושי מלאו לה עשרים, והיא עומדת לפני

קרא עוד
No more posts to show