תפקיד השמש במפת הלידה האסטרולוגית

השמש  במפת הלידה של ברכי מופיעה במזל בתולה בבית הראשון המיוחס לטלה. שמש בתולה/טלה מראה על אישיות אמיצה, מרוכזת בעצמה, אוהבת לעשות ולבצע מטלות ביעילות ובדייקנות.

השמש מספרת על האישיות של האדם. הרצון הבסיסי שלו. מה נכון בעיניו, את מה הוא מעריך ומה הוא חושב ש’כך צריך להיות’.

שמש בתולה (ילידי חודש אלול) מספרת שברכי יעילה, עושה מה שנכון, אוהבת לתת שירות מסור, בעלת ידי זהב ואוהבת מלאכת כפיים כמו תפירה, סריגה, אומנות מדויקת.

ביקורתית, מעריכה דברים הנעשים עד הסוף ומבטלת מה שלא בוצע במאת האחוזים. השמש בבית של הטלה מוסיפה כאן את החיפוש המתמיד אחר העשייה ‘הנכונה’, חיפוש הדרך האחת והמיוחדת איך לבצע דברים הכי טוב שאפשר. השמש מרוחקת מן הירח ב-60 מעלות. זווית ה-60 מוסיפה לכישרונות ולהצלחה רבה בתחומה.

באילו נסיבות תבטא ברכי הכי טוב את הרצון שלה לפרפקציוניזם?  באיזה תחום בחייה זה יכול לבוא לידי ביטוי?

על מנת להבין את נסיבות הגשמת הרצון והאישיות, נבדוק את הכוכב ששולט על השמש. אם השמש בבתולה, היא תהיה נשלטת ע”י הכוכב השולט על בתולה, שהוא כירון.

במפה של ברכי, מופיע כירון במזל אריה, בבית 11 שמיוחס לדלי. נסיבות של אריה/דלי, הן נסיבות של חיפוש רושם, במה, קהל. סביר להניח שברכי מלמדת קבוצות מלאכת כפיים מיוחדת (תפירה ייחודית, סריגה אומנותית, פיסול, בישול ואפייה) או ניהול יעיל בכלכלת הבית, ייתכן גם קבוצות הרזייה בשיטה מיוחדת, מוציאה חוברות הדרכה בתחומה, ומופיעה באירועים רבי רושם על מנת להדגים את שיטתה הייחודית והמדהימה.

ברכי מגיבה: את צודקת. אני מלמדת ‘בישול בריא’, וכותבת טור אחת לשבועיים על השיטה שלי. אני בהחלט שואפת להופיע ביריד לנשים ולהדגים באולם מלא… מקווה שזה יקרה אי פעם.

מתענינת
בלימודים?

צרי קשר עוד היום!