קורס פסיכותרפיה הוליסטית

קורס פסיכותרפיה הוליסטית

מה זה פסיכותרפיה הוליסטית?

בכל אחד מאיתנו מסתתר גרעין טהור, מושלם וייחודי המכוסה בשכבות רבות של חרדה, כעס, שנאה עצמית וחסימות רגשיות. בקורס ‘פסיכותרפיה הוליסטית’ תקבלי ידע עיוני ומעשי בטיפול בכעסים, חרדות, טראומות, קונפליקטים בין-אישיים, נחיתות, השפלה ודחייה עצמית. הטיפולים מקיפים את המישור הרגשי, הקוגנטיבי וההתנהגותי ביחד עם דגש על ההעצמה אישית והתפתחות פסיכולוגית מתקדמת. תלמדי פרקים נבחרים מהמבוא לפסיכולוגיה, מנגנוני הגנה, עיוותי חשיבה, פסיכופתולוגיה, הפרעות אישיות והפרעות רגשיות נוספות. תרכשי יכולות טיפוליות עם שיטות NLP, EFT, CBT, ביירון קייטי, לואיז היי, חמשת הפצעים, המסע, אימון רגשי והעצמה אישית. אם את בעלת יכולת הקשבה, הכלה, אוהבת בני אדם ורוצה לעזור להם, בואי לקבל ולהעניק איכות חיים חדשה.
משך הקורס:

קורס דו שנתי, 60 מפגשים שבועיים של 4 שעות אקדמאיות + 30 שעות סופרוויז’ן

תעודה

בסיום הקורס תקבלי תעודה מקצועית מטעם מכון שי, המרכז החרדי לרפואה משלימה

המרצה

שיינדי אייזנבאך ph.d, מאבחנת ומטפלת רב תחומית, מנהלת ‘מכון שי’

הכלים שתקבלו:

שיעור של ארבע שעות אקדמאיות בכל שבוע. זהירות! זה ממכר! השיעורים מרתקים, תוססים, נוגעים לך בכל פינה בנפש ומרפאים את חלקי האישיות שלך עצמך תוך כדי.

הכנתי לך קבצים מסוכמים ובהירים לקריאה, שיחסכו לך את עבודת הסיכום ויעשו לך חשק לקרוא ולהעמיק עוד בחומר. יחד עם זאת, כדאי לך לסכם במהלך השיעור נקודות מיוחדות שעלו במהלך השיעור.

במשך השבוע את צריכה לתרגל את החומר שנלמד השבוע, ואת החומרים שנלמדו עד כה. לאט לאט את מגדילה את מאגר הכלים שיש לך ומתחילה להרגיש שיש לך מה למכור!

בסוף כל שנה יש מבחן ועבודה מסכמת לחזרה והטמעת החומר.

אז למה את מחכה? בואי להירשם לשנת הלימודים הקרובה.

מחיר הקורס:

8400 ש"ח

לפרטים לחץ כאן
מבנה הקורס ותוכן העניינים
שנה א'
1.

פסיכופתולוגיה והפרעות אישיות

2.

הפרעות אכילה, חרדה, ועוד

3.

טיפול בחרדות, פחד, היסטריה

4.

טיפול בכעס, באשמה, בנחיתות ובשנאה עצמית

5.

מודעות למקומות הכאב שלנו

6.

טיפול בזיכרונות ילדות קשים ובטראומות

שנה ב'
1.

CBT

2.

העצמה אישית

3.

טיפול בקנאה, אנוכיות, חוסר ביטחון עצמי, יהירות

4.

עבודה על הפרדיגמה העיקרית

5.

עבודה מעשית

שם המרצה:

שיינדי אייזנבך ph.d
מנהלת מכון שי – המרכז ללימודי אבחון, טיפול, ייעוץ רגשי וזוגי לנשים חרדיות. שיינדי אייזנבך ph.d בעלת דוקטורט ברפואה סינית, עוסקת בתחומי האבחון והטיפול משנת תשנ”ח – מזה 24 שנים. שיינדי מתמחה באבחון פיזי ורגשי דרך אסטרולוגיה יהודית, אירידיולוגיה (אבחון גלגל בעין), פסיכו-כירולוגיה (אבחון בכף היד), מורפולוגיה (אבחון תווי הפנים), אבחון לשון ובדיקות מעבדה. הטיפול הרב תחומי כולל בין היתר תזונה, צמחי מרפא, רפואה סינית, פרחי באך, הילינג, פסיכותרפיה, ייעוץ זוגי ורגשי ועוד.

מכון שי:

במכון שי מכשירים מאבחנות ומטפלות רגשיות מזה 18 שנים, במקצועות הפסיכותרפיה, אסטרולוגיה, עבודה על טראומות וייעוץ נישואין. בסיום שנות הלימודים מקבלות הבוגרות הכוונה וליווי עד להשמה. בוגרות הקורסים עובדות בקליניקות מצליחות ברחבי הארץ והעולם ומפרנסות את ביתן בכבוד ובסיפוק רב. הלימודים במכון שי מאושרים ע”י רבנים ידועים, בזכות התכנים המוקפדים והגישה התורנית ללא פשרות, המושתתת לפי ההלכה. מסיימות הקורסים בהצלחה מקבלות תעודות הסמכה מטעם מכון שי. מה הבוגרות שלנו מספרות:

בוגרות ממליצות:

שירה צדוק
שירה צדוקמשלב
קרא עוד
קורס אסטרולוגיה הוא קורס יסודי, מקצועי ומקיף הנותן ידע והבנה רחבה לכל מי שנפש האדם מעניינת אותה. מומלץ במיוחד לעוסקות בתחומי הטיפול ככלי אבחוני מעולה. מסייע לקדם תהליכים מתוך הבנה עמוקה ומהירה של תמונת המצב. שיינדי מעבירה את הקורס בצורה מיוחדת ומרתקת, וממשיכה ללוות את התלמידות במפגשי תרגול עוד זמן רב אחרי שהקורס הסתיים... ממליצה בחום!!!! שירה צדוק, פסיכותרפיסטית ומאבחנת
גיטי גרומן
גיטי גרומן פנס לחיים
קרא עוד
הלמידה אצל שיינדי זה חוויה שקשה לתמצת במילים. זה פשוט למידה עם הרבה כיף ושמחה. חוץ מהמקצועיות יש אצל שיינדי התמסרות בלתי רגילה לתלמידות. ורצון שהתלמידה תצליח. כבוגרת כמה מהקורסים אני יכולה להעיד שהפרגון אצל שיינדי לא פוגשים במקומות אחרים הקורס של האסטרולוגיה חיזקה לי את האמונה. פשוט רואים את ההשגחה פרטית מול העיניים שהכל נכתב ברגע שנולדת. זה עזר לי מאוד להבין את עצמי ואת הסובבים אותי, ונתן לי כלי אבחון מדהים שעוזר לי כפסיכותרפיסטית, להבין להתאים את הטיפול המתאים למטופלים שלי. ממליצה בחום . גיטי גרומן נ.ב. אזהרה הקורסים של שיינדי מאוד ממכר.
הקודם
הבא

לכל שאלה אנו כאן במכון שי לצדכם